S
outěže 2019

08.06. Zalužany
09.06. Březnice
29.06. Radíč
30.06. Křečovice
13.07. Vranovice
14.07. Vranovice
27.07. Broumy
28.07. Malé Přílepy
03.08. Nalžovice
04.08. Jesenice
17.08. Sedlčany
18.08. Sedlčany
M
uži

1. Sedlčany 180
2. Nalžovice 134
3. Kotenčice 128
4. Peklo Vranovice 121
5. Jesenice 105
6. Zalužany 104
7. Nahoruby 95
- Starosedlský Hrádek 95
9. Radíč 92
10. Svaté Pole 91
11. Záborná Lhota 50
12. Buková 48
13. Suchodol 40
14. Voltýřov 36
- Březnice 36
16. Skalice 28
17. Křížkový Újezdec 25
- Malovice 25
19. Křečovice 23
20. Věšín 20
21. Mokřice 19
22. Oplot 18
23. Broumy 13
- Horní Měcholupy 13
25. Panthers Líchovy 9
26. Kapři Chrást 6
27. Oprechtice 5
28. Kohouti Střezimíř 4
29. Zaječov 2
Ž
eny

1. Hlubyně 86
2. Peklo Vranovice 83
3. Fialky Líchovy 82
4. Zalužany 69
5. Lužná 55
6. Skalice 53
7. Malé Přílepy modré 34
8. Broumy 31
9. Střezimíř 21
10. Sloup 10
11. Martomice 6
12. Suchodol 5
13. Záborná Lhota 1
- Březnice 1
V
eteráni

1. Peklo Vranovice 50
2. Svaté Pole 48
3. Zalužany 14
4. Březnice 0
2
8.07.2019 Malé Přílepy


SDH Malé Přílepy Modré

 

Hřiště Broumy

Nedělě 28.7.2019       

10:00 

 

Kompletní výsledky i se základním kolem a PLAY OFF  

ZDE

 

MUŽI

Poř. Družstvo Nej.čas Body
1 Zalužany 15:14 20
2 Sedlčany 14:89 17
3 Nahoruby 14:51 15
4 Jesenice 14:82 13
5 Kotenčice 15:23 11
6 Křížkový Újezdec 15:26 10
7 Nalžovice 15:26 9
8 Březnice 15:62 8
9 Křečovice 16:06 7
10 Suchodol 16:03 6
11 Starosedlský Hrádek 16:25 5
12 Svaté Pole 16:31 4
13 Věšín 16:65 3
14 Zaječov 21:35 2
15 Peklo Vranovice 26:86 0
16.-18. Radíč N 0
16.-18. Broumy N 0
16.-18. Skalice N 0

 

ŽENY

Poř. Družstvo Nej.čas Body
1 Fialky Líchovy 16:90 12
2 Lužná 17:81 10
3 Peklo Vranovice 18:32 8
4 Hlubyně 18:79 6
5 Broumy 19:23 4
6 Malé Přílepy Modré 20:14 3
7 Skalice 21:59 2
8 Zalužany N 0

 

NEJRYCHLEJŠÍ PROUDAŘ/KA

M PP Jakub Čermák 14:00 Sedlčany
Ž LP Markéta Chocholoušková 16:70 Líchovy

 



Kontakt


jméno: Jana Urbanová
tel: 607 529 424
email: urbanka.janinka@seznam.cz

 

© Langy